
Beaded Bohemian Women's Necklace With Artificial Crystal Ceramic Pendant Electroplated Ball Chain Constellation Heart Flower Drop Shape Geometric Design
Beaded Bohemian Women's Necklace With Artificial Crystal Ceramic Pendant Electroplated Ball Chain Constellation Heart Flower Drop Shape Geometric Design
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Constellation,Heart,Flowers,Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Ceramic |
| Style | Bohemia,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images










Beaded Bohemian Women's Necklace With Artificial Crystal Ceramic Pendant Electroplated Ball Chain Constellation Heart Flower Drop Shape Geometric Design
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Constellation,Heart,Flowers,Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Ceramic |
| Style | Bohemia,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Constellation,Heart,Flowers,Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Ceramic |
| Style | Bohemia,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























