
Beaded Necklace Clavicle Chain Imitation Pearl Alloy Heart Flowers Geometric Design Diamond Style For Women
Beaded Necklace Clavicle Chain Imitation Pearl Alloy Heart Flowers Geometric Design Diamond Style For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images
























Beaded Necklace Clavicle Chain Imitation Pearl Alloy Heart Flowers Geometric Design Diamond Style For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |























