
Beaded Necklace Rice Beads Geometric Handmade Exaggerated Stylish Multilayer Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rice Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 144g |
Original: $3.86
-65%$3.86
$1.35More Images





Beaded Necklace Rice Beads Geometric Handmade Exaggerated Stylish Multilayer Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rice Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 144g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rice Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 144g |























