
Beaded Necklace Stainless Steel Black Frosted Faceted Black Agate Hiphop Punk Handmade Unisex
Beaded Necklace Stainless Steel Black Frosted Faceted Black Agate Hiphop Punk Handmade Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 25g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images




















Beaded Necklace Stainless Steel Black Frosted Faceted Black Agate Hiphop Punk Handmade Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 25g |























