
Beaded Necklace Women's Vintage Turquoise Alloy Pendant With Leaf Pattern And Electroplating Treatment
Beaded Necklace Women's Vintage Turquoise Alloy Pendant With Leaf Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads,Wooden Beads |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images






Beaded Necklace Women's Vintage Turquoise Alloy Pendant With Leaf Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads,Wooden Beads |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads,Wooden Beads |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























