
Beaded Stone Necklace Synthetic Stone Geometric Style Alloy Electroplating O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Synthetic Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images




Beaded Stone Necklace Synthetic Stone Geometric Style Alloy Electroplating O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Synthetic Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Synthetic Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 20g |























