🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Brass Bamboo Zircon Full Diamond Opening Adjustable Cartoon Crown Ring For Women With Electroplating
Brass Bamboo Zircon Full Diamond Opening Adjustable Cartoon Crown Ring For Women With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Cartoon |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
$0.57
Original: $1.62
-65%Brass Bamboo Zircon Full Diamond Opening Adjustable Cartoon Crown Ring For Women With Electroplating—
$1.62
$0.57More Images



Brass Bamboo Zircon Full Diamond Opening Adjustable Cartoon Crown Ring For Women With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Cartoon |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Cartoon |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















