
Titanium Steel Cartoon Geometric Microset Diamond Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
More Images




Titanium Steel Cartoon Geometric Microset Diamond Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |





















