
Necklace Titanium Steel Copper Geometric Shell Smiley Love Style Unisex
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images




Necklace Titanium Steel Copper Geometric Shell Smiley Love Style Unisex
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |





















