
Casual Elegant 925 Silver Moissanite Clavicle Necklace That Does Not Fade
| Chain Style | Chain Style |
|---|---|
| Circumference | Circumference |
| Cut | Cut |
| Diamond Score | Diamond Score |
| Extension Chain | Extension Chain |
| Material | Material |
| Moissanite Necklace | Moissanite Necklace |
| Occasion | Main Sales Area |
| Pendant Material | Pendant Material |
| Precious Metal Quality | Precious Metal Quality |
| Precious Metal Type | Precious Metal Type |
| Product Name | Product Name |
| Shape | Shape |
| Silver Necklace | Silver Necklace |
| Style | Style |
| Weight | 3.8g |
Original: $60.44
-65%$60.44
$21.15More Images


Casual Elegant 925 Silver Moissanite Clavicle Necklace That Does Not Fade
| Chain Style | Chain Style |
|---|---|
| Circumference | Circumference |
| Cut | Cut |
| Diamond Score | Diamond Score |
| Extension Chain | Extension Chain |
| Material | Material |
| Moissanite Necklace | Moissanite Necklace |
| Occasion | Main Sales Area |
| Pendant Material | Pendant Material |
| Precious Metal Quality | Precious Metal Quality |
| Precious Metal Type | Precious Metal Type |
| Product Name | Product Name |
| Shape | Shape |
| Silver Necklace | Silver Necklace |
| Style | Style |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Chain Style |
|---|---|
| Circumference | Circumference |
| Cut | Cut |
| Diamond Score | Diamond Score |
| Extension Chain | Extension Chain |
| Material | Material |
| Moissanite Necklace | Moissanite Necklace |
| Occasion | Main Sales Area |
| Pendant Material | Pendant Material |
| Precious Metal Quality | Precious Metal Quality |
| Precious Metal Type | Precious Metal Type |
| Product Name | Product Name |
| Shape | Shape |
| Silver Necklace | Silver Necklace |
| Style | Style |
| Weight | 3.8g |























