
Couple Titanium Steel Electroplated Ball Chain Hiphop Pendant Necklace Trendy Light Luxury Jewelry
Couple Titanium Steel Electroplated Ball Chain Hiphop Pendant Necklace Trendy Light Luxury Jewelry
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.43
-65%$1.43
$0.50More Images





Couple Titanium Steel Electroplated Ball Chain Hiphop Pendant Necklace Trendy Light Luxury Jewelry
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























