
Fashion 925 Silver Stackable Clavicle Necklace With Moissanite Inlay And Geometric Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $72.91
-65%$72.91
$25.52More Images




Fashion 925 Silver Stackable Clavicle Necklace With Moissanite Inlay And Geometric Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























