
Fashion Elegant Luxury Jewelry Set S925 Silver Doublesided Iris Cut Out Electroplated For Women And Men
Fashion Elegant Luxury Jewelry Set S925 Silver Doublesided Iris Cut Out Electroplated For Women And Men
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Geometry,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $34.45
-65%$34.45
$12.06More Images










Fashion Elegant Luxury Jewelry Set S925 Silver Doublesided Iris Cut Out Electroplated For Women And Men
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Geometry,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Geometry,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























