
Fashion Geometric Curved Line Moissanite Stud Earrings 925 Sterling Silver
| Curved Line Earrings | Curved Line Moissanite Stud Earrings For Women 925 Sterling Silver |
|---|---|
| Cut | Eight Hearts And Eight Arrows |
| Gender | Unisex |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Moissanite Earrings | Exportnew Arrivalfashionstylish Style Earringslongclassy Sense |
| Precious Metal Type | Silver |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 5g |
Original: $56.58
-65%$56.58
$19.80More Images



Fashion Geometric Curved Line Moissanite Stud Earrings 925 Sterling Silver
| Curved Line Earrings | Curved Line Moissanite Stud Earrings For Women 925 Sterling Silver |
|---|---|
| Cut | Eight Hearts And Eight Arrows |
| Gender | Unisex |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Moissanite Earrings | Exportnew Arrivalfashionstylish Style Earringslongclassy Sense |
| Precious Metal Type | Silver |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Curved Line Earrings | Curved Line Moissanite Stud Earrings For Women 925 Sterling Silver |
|---|---|
| Cut | Eight Hearts And Eight Arrows |
| Gender | Unisex |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Moissanite Earrings | Exportnew Arrivalfashionstylish Style Earringslongclassy Sense |
| Precious Metal Type | Silver |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 5g |























