
Fashion Ins Diamond Cross Peach Heart Minimalist Alloy Iron Chain Imitation Pearl Beaded Electroplating Geometric Clavicle Necklace For Women
Fashion Ins Diamond Cross Peach Heart Minimalist Alloy Iron Chain Imitation Pearl Beaded Electroplating Geometric Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $2.60
-65%$2.60
$0.91More Images






Fashion Ins Diamond Cross Peach Heart Minimalist Alloy Iron Chain Imitation Pearl Beaded Electroplating Geometric Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























