
Fashion Jewelry Artificial Crystal Geometric Drop Shape Electroplated Ball Chain Women's Necklace
Fashion Jewelry Artificial Crystal Geometric Drop Shape Electroplated Ball Chain Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images







Fashion Jewelry Artificial Crystal Geometric Drop Shape Electroplated Ball Chain Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























