
Fashion S925 Silver Geometric Moissanite Earrings Set With Diamonds
| Cut | Eight Hearts And Eight Arrows |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Precious Metal Type | Silver |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Product Name | E15486 |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 5g |
Original: $71.45
-65%$71.45
$25.01More Images



Fashion S925 Silver Geometric Moissanite Earrings Set With Diamonds
| Cut | Eight Hearts And Eight Arrows |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Precious Metal Type | Silver |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Product Name | E15486 |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cut | Eight Hearts And Eight Arrows |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Carbon Silicon Stone |
| Precious Metal Type | Silver |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Product Name | E15486 |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 5g |























