
Fashion Temperament Alien Imitation Pearl Pendant Necklace Geometric Handmade Wax Thread
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images




Fashion Temperament Alien Imitation Pearl Pendant Necklace Geometric Handmade Wax Thread
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |























