
Fashion Women's Heart Shaped 925 Silver Moissanite Inlaid Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Original: $38.47
-65%$38.47
$13.46More Images




Fashion Women's Heart Shaped 925 Silver Moissanite Inlaid Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |























