
Girls Plastic Resin Alloy Beaded Necklace With Geometric Pattern Electroplated Fivepointed Star Starfish Clavicle Chain Accessories
Girls Plastic Resin Alloy Beaded Necklace With Geometric Pattern Electroplated Fivepointed Star Starfish Clavicle Chain Accessories
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images






Girls Plastic Resin Alloy Beaded Necklace With Geometric Pattern Electroplated Fivepointed Star Starfish Clavicle Chain Accessories
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 10g |























