
Handmade Ceramic Rice Beads Stone Alloy Acrylic Geometric Fish Bead O Word Chain Clavicle Necklace For Unisex
Handmade Ceramic Rice Beads Stone Alloy Acrylic Geometric Fish Bead O Word Chain Clavicle Necklace For Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Ceramic Rice Beads Stone Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Acrylic |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images







Handmade Ceramic Rice Beads Stone Alloy Acrylic Geometric Fish Bead O Word Chain Clavicle Necklace For Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Ceramic Rice Beads Stone Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Acrylic |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Ceramic Rice Beads Stone Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Acrylic |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 30g |























