
Handmade Natural Stone Beaded Geometric Clavicle Necklace With Real Gold Plating For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Natural Stone |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $2.32
-65%$2.32
$0.81More Images







Handmade Natural Stone Beaded Geometric Clavicle Necklace With Real Gold Plating For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Natural Stone |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Natural Stone |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 40g |























