
Heartshaped Simulated Diamond Moissanite Inlay 925 Sterling Silver Women's Ring Classic Fashion Light Luxury Highend
Heartshaped Simulated Diamond Moissanite Inlay 925 Sterling Silver Women's Ring Classic Fashion Light Luxury Highend
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Inlay |
| Shape | Women's |
| Silver Ring | Light Luxury And High-End Sense Of Women's Ring |
| Stone Size | 6.5*6.5Mm,2 Capsules,1.2Mm,4 Capsules,1.1Mm |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $71.45
-65%$71.45
$25.01More Images




Heartshaped Simulated Diamond Moissanite Inlay 925 Sterling Silver Women's Ring Classic Fashion Light Luxury Highend
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Inlay |
| Shape | Women's |
| Silver Ring | Light Luxury And High-End Sense Of Women's Ring |
| Stone Size | 6.5*6.5Mm,2 Capsules,1.2Mm,4 Capsules,1.1Mm |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Inlay |
| Shape | Women's |
| Silver Ring | Light Luxury And High-End Sense Of Women's Ring |
| Stone Size | 6.5*6.5Mm,2 Capsules,1.2Mm,4 Capsules,1.1Mm |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























