
Imitation Pearl Geometric Handmade Clavicle Chain Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Imitation Pearl Geometric Handmade Clavicle Chain Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























