
Jewelry Alloy Ball Chain Retro Geometric Style Electroplating Beaded Rhinestone Imitation Pearl Necklace For Women
Jewelry Alloy Ball Chain Retro Geometric Style Electroplating Beaded Rhinestone Imitation Pearl Necklace For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 75g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images





Jewelry Alloy Ball Chain Retro Geometric Style Electroplating Beaded Rhinestone Imitation Pearl Necklace For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 75g |























