
Jewelry Alloy Ccb Ushaped Hammer Pattern Spiral Sun Pendant Clavicle Chain Electroplated Unisex
Jewelry Alloy Ccb Ushaped Hammer Pattern Spiral Sun Pendant Clavicle Chain Electroplated Unisex
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Ccb+ Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |
Original: $3.68
-65%$3.68
$1.29More Images





Jewelry Alloy Ccb Ushaped Hammer Pattern Spiral Sun Pendant Clavicle Chain Electroplated Unisex
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Ccb+ Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Ccb+ Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |





















