
Ladies Fashion Geometric Cultivate Emerald S925 Silver Inlaid Ring
| Gender | Ladies,Women's |
|---|---|
| Material | Cultivate Emerald |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 3.8g |
Original: $46.14
-65%$46.14
$16.15More Images



Ladies Fashion Geometric Cultivate Emerald S925 Silver Inlaid Ring
| Gender | Ladies,Women's |
|---|---|
| Material | Cultivate Emerald |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ladies,Women's |
|---|---|
| Material | Cultivate Emerald |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 3.8g |





















