
Wholesale Moissanite S925 Sterling Silver Star Pendant Necklace Set With Diamonds Simple Design
Wholesale Moissanite S925 Sterling Silver Star Pendant Necklace Set With Diamonds Simple Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $17.24
-65%$17.24
$6.03More Images




Wholesale Moissanite S925 Sterling Silver Star Pendant Necklace Set With Diamonds Simple Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |





















