🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Jewelry Alloy Geometric Antique Coin Pendant Necklace With Twist Chain Electroplating Style For Unisex
Jewelry Alloy Geometric Antique Coin Pendant Necklace With Twist Chain Electroplating Style For Unisex
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exotic,Geometry |
| Weight | 34g |
$0.69
Original: $1.97
-65%Jewelry Alloy Geometric Antique Coin Pendant Necklace With Twist Chain Electroplating Style For Unisex—
$1.97
$0.69More Images





Jewelry Alloy Geometric Antique Coin Pendant Necklace With Twist Chain Electroplating Style For Unisex
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exotic,Geometry |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exotic,Geometry |
| Weight | 34g |























