
Jewelry Alloy Geometric Fivepointed Star Starfish Conch Wax Thread Knot Electroplating Necklace For Women
Jewelry Alloy Geometric Fivepointed Star Starfish Conch Wax Thread Knot Electroplating Necklace For Women
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Geometry,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images










Jewelry Alloy Geometric Fivepointed Star Starfish Conch Wax Thread Knot Electroplating Necklace For Women
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Geometry,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Thread |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Geometry,Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























