
Jewelry Alloy Geometric Triangle Elbow Stud Earrings Electroplating For Women
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |
More Images






Jewelry Alloy Geometric Triangle Elbow Stud Earrings Electroplating For Women
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |























