
Jewelry Alloy Geometric Ushaped Spiral Stud Earrings For Women Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images







Jewelry Alloy Geometric Ushaped Spiral Stud Earrings For Women Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |























