
Jewelry Alloy Heart Geometric Clavicle Chain Electroplating Imitation Pearl Beaded Pendant Necklace Sweet Style
Jewelry Alloy Heart Geometric Clavicle Chain Electroplating Imitation Pearl Beaded Pendant Necklace Sweet Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 44g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images







Jewelry Alloy Heart Geometric Clavicle Chain Electroplating Imitation Pearl Beaded Pendant Necklace Sweet Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 44g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 44g |























