
Jewelry Alloy Heart Geometric Clavicle Chain Electroplating Light Luxury Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images










Jewelry Alloy Heart Geometric Clavicle Chain Electroplating Light Luxury Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |























