
Jewelry Alloy Pendant Necklace With Turquoise Sunflower Beads Copper Iron Acrylic Rice Beads Electroplated Geometric Style For Women
Jewelry Alloy Pendant Necklace With Turquoise Sunflower Beads Copper Iron Acrylic Rice Beads Electroplated Geometric Style For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper Chain + Iron Chain + Acrylic + Rice Beads + Alloy + Turquoise |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Original: $2.21
-65%$2.21
$0.77More Images












Jewelry Alloy Pendant Necklace With Turquoise Sunflower Beads Copper Iron Acrylic Rice Beads Electroplated Geometric Style For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper Chain + Iron Chain + Acrylic + Rice Beads + Alloy + Turquoise |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper Chain + Iron Chain + Acrylic + Rice Beads + Alloy + Turquoise |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |























