
Jewelry Alloy Shell Starfish Pendant Clavicle Chain Copperclad Iron Electroplating Geometric Style
Jewelry Alloy Shell Starfish Pendant Clavicle Chain Copperclad Iron Electroplating Geometric Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Shell+Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 22g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Jewelry Alloy Shell Starfish Pendant Clavicle Chain Copperclad Iron Electroplating Geometric Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Shell+Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Shell+Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 22g |























