
Jewelry Artificial Crystal Geometric Gothic Blood Dropping Tassel Clavicle Necklace For Women Electroplated
Jewelry Artificial Crystal Geometric Gothic Blood Dropping Tassel Clavicle Necklace For Women Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Jewelry Artificial Crystal Geometric Gothic Blood Dropping Tassel Clavicle Necklace For Women Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























