
Jewelry Beaded Necklace With Fruit Pattern And Artificial Crystal Pendant Handmade For Women
Jewelry Beaded Necklace With Fruit Pattern And Artificial Crystal Pendant Handmade For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 27g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images









Jewelry Beaded Necklace With Fruit Pattern And Artificial Crystal Pendant Handmade For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 27g |























