
Jewelry Bohemian Plastic Resin Organic Glass Geometric Handmade Polished Necklace For Women
Jewelry Bohemian Plastic Resin Organic Glass Geometric Handmade Polished Necklace For Women
| Chain Style | Vervain Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Bohemia,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 30g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images









Jewelry Bohemian Plastic Resin Organic Glass Geometric Handmade Polished Necklace For Women
| Chain Style | Vervain Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Bohemia,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Vervain Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Bohemia,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 30g |























