
Jewelry Ccb Geometric Minimalist Round Cut Edge Ball Chain Necklace Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images





Jewelry Ccb Geometric Minimalist Round Cut Edge Ball Chain Necklace Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |























