
Jewelry Ccb Imitation Pearl Geometric Ball Chain Electroplating Clavicle Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb+Imitation Pearl |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
More Images







Jewelry Ccb Imitation Pearl Geometric Ball Chain Electroplating Clavicle Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb+Imitation Pearl |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb+Imitation Pearl |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























