
Jewelry Copper Ring With Microinlay White Zircon Geometric Style Electroplating
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images





















Jewelry Copper Ring With Microinlay White Zircon Geometric Style Electroplating
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |



















