
Wholesale Jewelry Copper Fourleaf Flower Crown Cartoon Style Electroplating Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Cartoon |
| Styling | Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.71
-65%$1.71
$0.60More Images




Wholesale Jewelry Copper Fourleaf Flower Crown Cartoon Style Electroplating Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Cartoon |
| Styling | Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Cartoon |
| Styling | Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |



















