
Wholesale Women's Minimalist Electroplated Copper Star Shape Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Star Shape |
| Style | Western Style,Minimalist |
| Weight | 3g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images








Wholesale Women's Minimalist Electroplated Copper Star Shape Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Star Shape |
| Style | Western Style,Minimalist |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Star Shape |
| Style | Western Style,Minimalist |
| Weight | 3g |



















