
Jewelry Exaggerated Retro Heart Shaped Turquoise Plastic Resin Alloy Beaded Imitation Pearl Ball Chain Electroplated Necklace For Women
Jewelry Exaggerated Retro Heart Shaped Turquoise Plastic Resin Alloy Beaded Imitation Pearl Ball Chain Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 92g |
Original: $3.20
-65%$3.20
$1.12More Images










Jewelry Exaggerated Retro Heart Shaped Turquoise Plastic Resin Alloy Beaded Imitation Pearl Ball Chain Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 92g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 92g |























