
Jewelry Fashionable Pearl Tassel Imitation Pearl And Imitation Crystal Geometric Simple Electroplating Clavicle Chain
Jewelry Fashionable Pearl Tassel Imitation Pearl And Imitation Crystal Geometric Simple Electroplating Clavicle Chain
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearl + Imitation Crystal |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 29g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images





Jewelry Fashionable Pearl Tassel Imitation Pearl And Imitation Crystal Geometric Simple Electroplating Clavicle Chain
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearl + Imitation Crystal |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearl + Imitation Crystal |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 29g |























