
Jewelry Flower Beaded Clavicle Chain Necklace Handmade With Plastic Resin Alloy And Ball Chain For Women
Jewelry Flower Beaded Clavicle Chain Necklace Handmade With Plastic Resin Alloy And Ball Chain For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 11g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images





Jewelry Flower Beaded Clavicle Chain Necklace Handmade With Plastic Resin Alloy And Ball Chain For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 11g |























