
Jewelry Glass Beads And Rice Beads Geometric Handmade Women's Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Glass Beads + Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rice Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 35g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images







Jewelry Glass Beads And Rice Beads Geometric Handmade Women's Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Glass Beads + Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rice Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Glass Beads + Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rice Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 35g |























