
Jewelry Gravel Iron Metal Electroplated Bohemian Flower Pendant Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gravel+Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Bohemian,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Jewelry Gravel Iron Metal Electroplated Bohemian Flower Pendant Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gravel+Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Bohemian,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gravel+Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Bohemian,Plants Flowers |
| Weight | 30g |























