
Jewelry Hip Hop Beaded Necklace Zinc Alloy Heart Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Remarks | Compliance With Eu Reach Environmental Standards |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 51g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images










Jewelry Hip Hop Beaded Necklace Zinc Alloy Heart Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Remarks | Compliance With Eu Reach Environmental Standards |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 51g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Remarks | Compliance With Eu Reach Environmental Standards |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 51g |























